סדנאות לנערות

girls_PNG6477

סדנת איפור
דפנה מלכה בוגרת בית הספר לאיפור מקצועי , אייל מקיאג' . מאפרת בנות מצווה , נערות ואיפור לאירועים . מציעה לך סדנת איפור במסגרת חגיגת יום הולדת לך או לחברתך הטובה. מטרת הסדנה היא ללמוד כיצד להכין את עורך לקראת איפור נכון לך כבר מגיל צעיר, כיצד לטפח אותו וכיצד לרכוש את האיפור שיהיה הכי שימושי עבורך . באמצעות איפור נשדרג את המראה שלנו למראה יפה ואחיד יותר.
בסדנא תלמדי כיצד לאפר את עצמך במספר דקות, מה נכון לך, מהם הטרנדים החדשים באיפור, וכיצד להשתמש באיפור שיתאים לגילך. בסדנא אדגים שני סגנונות איפור , בוקר ומראה זוהר לערב . כולכן תקבלנה המון טיפים לרכישת איפור ושימוש נכון בתיק האיפור שלכן. סדנא מהנה מאתגרת שמחולקת לשניים . חלק הראשון הוא החלק התיאורטי בו אדגים את רזי האיפור על ילדת היום הולדת, או מתנדבת אחרת. והחלק השני הוא החלק המעשי בו יתחלקו הבנות לזוגות ויאפרו אחת את השנייה.
בסוף הסדנא נשתעשע בצילום מקצועי בעמדת סטודיו עם צלמת מקצועית.

סדנת סטיילינג
חוגגת יום הולדת או מארגנות מסיבה לחברה הכי טובה ?
סדנת סטיילנג מותאמת לנערות עם דפנה סטיילינג, סטייליסטית מקצועית, ונלמד כיצד להתלבש נכון בהתאם למבנה הגוף שלך . בסדנת סטיילינג תלמדי להכיר ולהגדיר את מבנה הגוף שלך וכיצד להתאים את הבגד הנכון להבלטת הצדדים היפים שלך והכי מחמיאים עבורך. כיצד להשתמש במלתחה האישית שלך וכיצד תוכלי לשדרג את המראה שלך באמצעות אביזרים משלימים, התאמת צבעים להופעה מושלמת .
תלמדי כיצד לרכוש עבורך את הפריטים הכי שווים, מהו צו האופנה העכשווי וכיצד לשלבו עם הבגדים הקיימים במלתחה שלך.
בסוף הסדנא נשתעשע בצילום מקצועי בעמדת סטודיו עם צלמת מקצועית

סדנת עיצוב כפכפים בחוטים
חוגגת יום הולדת ומחפשת הפעלה ייחודית ? הטרנד המטורף שחוזר בכל קיץ , כפכפים מעוצבים בחוטים זוהרים . סדנת עיצוב כפכפים מתאימה מאוד לנערות. בואי תלמדי כיצד לעצב את כפכפי האוויאנס שלך עם חוטים, כיצד לשלב בעיצוב חרוזים מגניבים, סדנא מהנה כייפית שבסופה תצא כל נערה מוכנה לקי. עם זוג כפככפים מגניבים .
בסוף הסדנא נשתעשע בצילום מקצועי בעמדת סטודיו עם צלמת מקצועית.


כמו כן, ניתן לשדרג כל מסיבה עם בר מתוק עשיר מאוד מותאם לתפאורה של היום הולדת.

יום הולדת כולל:

הזמנה מעוצבת

עיצוב הזמנה באווירת היום הולדת עם תמונת ילדת יום ההולדת.

עיצוב תפאורה

עיצוב המקום בהתאמה אישית לאווירה קסומה ומסיבתית

צילום ואלבום דיגיטלי

אופציה לשילוב עמדת סטודיו, ציוד צילום וצלמת מקצועית, אלבום מעוצב + דיסק עם כל התמונות

עמדות פינוק

איפור מאפרת מקצועית ומנוסה ושימוש באיפור מקצועיים. עמדת מניקור לבנות.

ואין חגיגה בלי...

טקס עוגה, שעתיים הפעלה, מוסיקה וריקודים, מתנות לך ולחברות.

גלריית תמונות